Wniebowstąpienie Pańskie - 5 czerwca 2022r.

1. W dzisiejszą niedzielę świętujemy Zesłanie Ducha Świętego – czyli dzień narodzin wspólnoty Kościoła.
Jeszcze tylko przez tydzień trawa czas spowiedzi i komunii świętej wielkanocnej.

2. Czerwiec to miesiąc, w którym szczególnie czcimy Serce Pana Jezusa.
Zapraszam do wspólnej modlitwy:

• we wtorki
    • 16:45 - w Kościernicy
    • 17:40 - w Garbnie
  • w środy
    • 17:40 - w Szczeglinie
  • w czwartki
    • podczas adoracji
  • w piątki
    • 16:45 - w Nacławiu
    • 17:45 - w Szczeglinie
  • w niedzielę
    • po Mszy świętej w Szczeglinie

3. We wtorek w Garbnie - litania do św. Antoniego a w środę w Szczeglinie - Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy.

4. W czwartek o godzinie 18:00 - Msza święta i adoracja Najświętszego Sakramentu do godziny 19:30 w Szczeglinie.
W tym czasie okazja do spowiedzi świętej.

5. Dziś w Gościu Niedzielnym kolejna płyta z nagraniem Pisma Świętego.

6. W przyszłą niedzielę będziemy obchodzili Uroczystość Najświętszej Trójcy.

7. Również w przyszłą niedzielę Caritas będzie zbierał ofiary przeznaczone na pomoc dla potrzebujących na Ukrainie.

8. Ksiądz Radosław Siwiński zaprasza wszystkich do dziękczynienia Panu Bogu za 10 lat funkcjonowaniu Domu Miłosierdzia.
Obchody będą miały miejsce 11 i 12 czerwca.
Na wszystkie punkty uroczystości wstęp jest wolny.
Gdy chcemy uczestniczyć w koncercie dziękczynnym 12 czerwca, o godzinie 19:00, w koszalińskim amfiteatrze: Boże Granie & Jakub Tomalak – potrzebujemy bezpłatnej wejściówki.
Zainteresowanych proszę o kontakt.

9. Już dziś biskup diecezji zaprasza wszystkich na uroczystości związane z obchodami 50-lecia naszej diecezji, które odbędą się w Koszalinie, 25 czerwca.
Aby wziąć w nich udział potrzeba mieć KARTĘ WSTĘPU.
Kto pragnie taką otrzymać proszę o pilny kontakt.

10. Sprawy dotyczące kancelarii proszę zgłaszać telefonicznie tel.: 506 450 674.

Z Duszpasterskim błogosławieństwem ks. Mariusz Ambroziewicz - Proboszcz