OGŁOSZENIA   PARAFIALNE

XXXIII Niedziela Zwykła - 16 listopada 2014r.

1. Nasza materialna pomoc Kościołowi Prześladowanemu w Syrii z zeszłej niedzieli to kwota 231,00 zł.
Dziękuję za hojność ofiarodawcom.

2. Po Mszy świętej zbiórka Caritas na tzw. Chleb Św. Antoniego.

3. Dzisiejsza taca przeznaczona jest na organizację Światowych Dni Młodzieży w naszej Ojczyźnie w roku 2016.

4. W gablocie widniej uaktualniona lista rodzin i osób, które wsparły w tym roku WSD w Koszalinie datkiem na tę uczelnię przygotowującą Kapłanów do posługi w naszych parafiach.
Informuję też, że 30. listopada, czyli w ostatnią niedzielę tego miesiąca będziemy gościć Kleryka naszego seminarium, który będzie uczestniczył tego dnia w modlitwie o nowe powołania kapłańskie z naszej diecezji i parafii.
Po Mszy świętej każdy kto będzie miał taką wolę, będzie mógł złożyć datek na Seminarium Duchowne w Koszalinie.

5. Garbno i Szczeglino: druki kartek na wypominki roczne możemy pobrać w zakrystii po Mszy świętej.

6. Kościernica: w piątek, na godzinę przed Mszą świętą, czyli od godziny 16:00, możliwość do prywatnej adoracji Najświętszego Sakramentu oraz do skorzystania z sakramentu pokuty.

7. Gość Niedzielny proponuje nam lekturę następujących artykułów:

• Bóg zawsze znajdzie ci pracę;
  • O ciągle rosnącej popularności bł. Karoliny Kózkówny;
  • Co może sołtys, wójt i radny;
  • Czeka nas prawdziwa inwazja młodzieży.

8. Sprzątanie kościołów:

• Rekowo - dziękuję p. Orzeł Barbarze, o przygotowanie kaplicy na następną niedzielę proszę p. Michałko Paulinę;
  • Nacław - dziękuję p. Łańkut Bożenie, o przygotowanie świątyni na następną niedzielę proszę p. Borowską Genowefę;
  • Garbno - dziękuję p. Nagłej Agnieszce i Ekiert Cecyli, o przygotowanie świątyni na następną niedzielę proszę:
    p. Grzegorzewską Jadwigę i Tumanik Joannę;
  • Kościernica - dziękuję p. Kula Zdzisławie, o przygotowanie świątyni na następną niedzielę proszę p. Kula Agnieszkę;
  • Szczeglino - dziękuję p. Pietras Barbarze i Sulińskiej Joannie, o przygotowanie świątyni na następną niedzielę proszę:
    p. Fudala Ewę i Grundkowską Iwonę.

9. Solenizantów i Jubilatów rozpoczynającego się tygodnia, niech Bóg obdarowuje potrzebnymi łaskami.

Z Duszpasterskim błogosławieństwem Ksiądz Dariusz Szyba - Proboszcz