OGŁOSZENIA   PARAFIALNE

XXXII Niedziela Zwykła - 9 listopada 2014r.

1. Komunikat Biskupa Diecezjalnego.

2. Dzisiejszą niedzielą przeżywamy kolejny już VI Dzień Solidarności z Kościołem Prześladowanym. Tym razem możemy wspomóc modlitewnie i finansowo kościół w Syrii. W tym celu po Mszy świętej będzie możliwość złożenia dobrowolnego datku na ten cel.

3. Za tydzień zbiórka Caritas na tzw. Chleb Św. Antoniego.

4. We wtorek obchodzimy 96. rocznicę Odzyskania Niepodległości. Tego dnia Msza święta w Intencji Ojczyzny w kościele w Garbnie o godzinie 17:00. Zapraszam na nią Wszystkich Parafian. Uczcijmy ten dzień uczestnictwem w Eucharystii, ale też wywieszoną flagą narodową, refleksją bądź rodzinną dyskusją nad powyższym tematem, przeczytanym artykułem, obejrzanym programem lub filmem proponowanym nam przez naszą TV.

5. Podziękowanie od MIVA Polska.

6. Nacław: w czwartek, na godzinę przed Msza świętą, czyli od godziny 16:00, możliwość do prywatnej adoracji Najświętszego Sakramentu oraz do skorzystania z sakramentu pokuty.

7. Gość Niedzielny proponuje nam lekturę następujących artykułów:

• Dlaczego do kościoła chodzi więcej kobiet niż mężczyzn ?;
  • O rosnącym w Polsce kulcie św. Rity, patronki spraw trudnych;
  • Czy facet w kościele musi się nudzić ?;
  • Wołanie o ratunek.

8. Sprzątanie kościołów:

• Rekowo - dziękuję p. Rossa Milenie, o przygotowanie kaplicy na następną niedzielę proszę p. Orzeł Barbarę;
  • Nacław - dziękuję p. Paliszewskiej Barbarze, o przygotowanie świątyni na następną niedzielę proszę p. Łańkut Bożenę;
  • Garbno - dziękuję p. Chudzik Janinie i Chudzik Annie, o przygotowanie świątyni na następną niedzielę proszę p. Nagłą Agnieszkę i Ekiert Cecylię;
  • Kościernica - dziękuję p. Barskiej Irenie, o przygotowanie świątyni na następną niedzielę proszę p. Kula Zdzisławę;
  • Szczeglino - dziękuję p. Gradziuk Agnieszce i Krasnopolskiej Danucie, o przygotowanie świątyni na następną niedzielę proszę: p. Pietras Barbarę i Sulińską Joannę.

9. Solenizantów i Jubilatów rozpoczynającego się tygodnia, niech Bóg obdarowuje potrzebnymi łaskami.

Z Duszpasterskim błogosławieństwem Ksiądz Dariusz Szyba - Proboszcz