XXVII Niedziela Zwykła - 6 października 2019r.

1. Dzisiaj pierwsza niedziela miesiąca.
Wspominamy więc członków Żywego Różańca.
Intencja na miesiąc październik – modlić się będziemy w intencji misji i misjonarzy.
Listy tajemnic Żywego Różańca są wywieszone na tablicach różańcowych.

2. Msze święte w nadchodzącym tygodniu będą według ustalonego porządku. (intencje)

3. Miesiąc październik to miesiąc modlitwy różańcowej.
Zapraszamy na nabożeństwo różańcowe w tygodniu, które odbywa się po Mszy świętej.

4. W przyszłą niedzielę jak to słyszeliśmy w liście, przeżywać będziemy kolejny - XIX już Dzień Papieski.
Po każdej Mszy świętej będzie zbiórka do puszek na Fundację Dzieło Nowego Tysiąclecia.

5. Z racji Dnia Papieskiego, Parafia proponuje dnia 26 października w sobotę jednodniową pielgrzymkę do tzw. Kościołów Papieskich naszej diecezji.
Są to kościoły, które otrzymały tytuł Bazyliki Mniejszej. Nawiedzimy więc Konkatedrę w Kołobrzegu i Sanktuarium w Skrzatuszu.
Do wyjazdu w sposób szczególny zapraszam członków Żywego Różańca.
Koszt wyjazdu to 10 zł. – resztę dopłaca Caritas Parafialna.

6. Jest też propozycja na rok 2020 r. Nadchodzący rok będzie ogłoszony jako rok poświęcony św. Janowi Pawłowi II z racji 100 rocznicy jego urodzin.
Parafia organizuje więc pielgrzymkę do Włoch w czasie której nawiedzimy grób świętego. Informacje o tej pielgrzymce, a więc termin, program i koszt są podane na ulotkach wyłożonych przy wyjściu z kościoła.

7. Nowy numer Gościa Niedzielnego do nabycia po Mszy świętej.

8. Za wszelkie ofiary na potrzeby Parafii składam serdeczne - Bóg zapłać.
Za tydzień będzie pierwsza niedziela miesiąca tak więc ofiary na tace będą na opłacenie wszelkich parafialnych zobowiązań.

9. Wszystkim życzę dalszej miłej niedzieli i błogosławionego całego tygodniaSzczęść Boże.