XXIII Niedziela Zwykła - 8 września 2019r.

1. Dzisiaj rozpoczyna się w Kościele Polskim tzw. Tydzień Wychowania.
Każdego dnia modlitewnie wspierać będziemy trud wychowawczy podejmowany przez Rodziców, Szkołę i Kościół.
Za tydzień w niedzielę na każdej Mszy świętej odbędzie się obrzęd pobłogosławienia tornistrów pierwszoklasistów.
Każdy obecny uczeń będzie obdarowany upominkiem.

2. Msze święte w nadchodzącym tygodniu będą odprawiane według ustalonego porządku.

3. W sobotę odbędzie się diecezjalne spotkanie młodych w Skrzatuszu, a w przyszłą niedzielę obchody diecezjalnej pielgrzymki.
Zapraszamy do uczestnictwa w tych wydarzeniach.

4. Nowy numer Gościa Niedzielnego do nabycia po Mszy świętej.

5. Za wszelkie ofiary na potrzeby Parafii składane na tacę, a szczególnie za dzisiejsze, które przekazane będą na potrzeby naszego diecezjalnego sanktuarium w Skrzatuszu, składam serdeczne - Bóg zapłać.

6. Za tydzień jest trzecia niedziela miesiąca będzie więc po Mszach świętych zbiórka Caritasu na „chleb św. Antoniego”.

7. Wszystkim życzę dalszej miłej niedzieli i błogosławionego całego tygodnia – Szczęść Boże.