Niedziela Wniebowstąpienia Pańskiego - 2 czerwca 2019r.

1. Dzisiejsza niedziela to Uroczystość Wniebowstąpienia Pańskiego.
Jezus wstępuje do nieba a nam pozostawia obietnicę Zesłania Ducha Świętego, którą uroczyście będziemy przeżywali za tydzień.

2. Dzisiaj też jest pierwsza niedziela miesiąca.
Wspominamy więc Żywy Różaniec i dziękujemy jego członkom za trud codziennej modlitwy.
W miesiącu czerwcu modlić się będziemy w intencji nowych powołań kapłańskich.
W poszczególne dni tygodnia odmawiać będziemy dziesiątkę różańca świętego w tej właśnie intencji.

3. Msze święte w nadchodzącym tygodniu będą odprawiane według ustalonego porządku.
W Szczeglinie - Msza święta będzie w czwartek i w piątek o godzinie 18:00. (intencje).

4. Przeżywamy miesiąc czerwiec, który poświęcony jest Sercu Jezusowemu.
Zachęcam do odmawiania Litanii do Najświętszego Serca Pana Jezusa.

5. W tygodniu przypada I piątek miesiąca.
Odwiedziny chorych w sobotę w godzinach przedpołudniowych.

6. Nowy numer Gościa Niedzielnego do nabycia po Mszy świętej.

7. Za wszelkie ofiary, szczególnie za dzisiejsze ofiary na tacę, składam serdeczne - Bóg zapłać.
Na potrzeby Parafii wpłynęły ofiary od Rodzin: ze Szczeglina 3; z Nowego Szczeglina 1; z Kościernicy 1; z Nacławia 4;

8. Wszystkim Parafianom i przybyłym Gościom życzę błogosławionego całego tygodnia – Szczęść Boże.