XXIX Niedziela Zwykła - 16 października 2016r.

1. Przeżywamy trzecią niedzielę miesiąca tak więc po Mszy świętej zbiórka Caritasu do puszek na „chleb św. Antoniego”.

2. Dzisiaj na Mszy świętej zauważamy dzieci ze Szkoły Podstawowej.
Po Mszy świętej odbędzie się spotkanie z rodzicami dzieci klas trzecich, które przygotowują się do Pierwszej Komunii świętej.

3. Msze święte w nadchodzącym tygodniu według ustalonego porządku.
Przeżywamy miesiąc październik dlatego po Mszach świętych odbywać się będzie nabożeństwo różańcowe.
Różaniec będzie odmawiany też od wtorku do piątku w kościele parafialnym w Szczeglinie o godzinie 16:30. (intencje)

4. W najbliższą sobotę wyjeżdżamy na pielgrzymkę do sanktuarium Miłosierdzia Bożego w Myśliborzu.
Tam przez wstawiennictwo św. Jana Pawła II będziemy wypraszali miłosierdzie dla nas i dla całego świata.
Autobus podstawiony będzie w sobotę:

• 7:00 - w Nacławiu;
  • 7:15 - w Kościernicy;
  • 7:30 - Szczeglinie.

5. Zbliża się miesiąc listopadmiesiąc modlitwy za naszych bliskich zmarłych w wypominkach.
Karki wypominkowe wyłożone są przy wyjściu z Kościoła.

6. Nowy numer Gościa Niedzielnego do nabycia po Mszy świętej.

7. Za wszelkie ofiary na potrzeby Parafii składam serdeczne Bóg zapłać.
Wszystkim życzę błogosławionego całego tygodnia – Szczęść Boże.