II Niedziela Zwykła - 16 stycznia 2022r.

1. Z naszej wspólnoty parafialnej odeszli do Wieczności:

• † Ryszard Mazurkiewicz
  • † Stanisław Góral
  • † Zofia Szumacher

Wieczny odpoczynek racz im dać Panie...

2. W dniach od 18-25 stycznia w Kościele przeżywamy Tydzień Powszechnej Modlitwy o Jedność Chrześcijan.

3. Dzisiaj o godzinie 12:00 w Szczeglinie zapraszamy na koncert kolęd w wykonaniu Pana Jana Siedleckiego  i  Pana Jarosława Dąbrowskiego – I trębacza Filharmonii Koszalińskiej.

4. Msze święte w tygodniu będą sprawowane według zwyczajnego planu podanego w intencjach Mszy świętej.

5. We wtorek przed Mszą świętą w Garbnie litania do św. Antoniego.

6. W środę przed Mszą świętą w Szczeglinie nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy.

7. W czwartek w Nacławiu o godzinie 18:00 - Msza Święta i adoracja Najświętszego Sakramentu do godziny 19:30.
W tym czasie okazja do spowiedzi świętej.

8. W sobotę 22 stycznia o godzinie 16:00 w Mokrym - spotkanie rodziców dzieci przygotowujących się do I Komunii Świętej.

9. W przyszłą niedzielę o godzinie 12:00 na Mszy Świętej w Szczeglinie dzieci przygotowujące się do I Komunii Świętej, odnowią swoje przyrzeczenia chrzcielne.

10. Kończy się wizyta duszpasterska – dziś od godziny 14:00 kolęda uzupełniająca.

11. Dziś w Gościu Niedzielnym ciekawy dodatek w postaci płyty CD z nagraniem tekstu Pisma Świętego.

12. Również dzisiaj parafialna Caritas będzie prowadzić zbiórkę na swoją działalność.

13. Nasze Seminarium Duchowne w Koszalinie zaprasza młodzież męską od VII klasy szkoły podstawowej wzwyż, na rekolekcje w dniach od 4 do 6 lutego.
Zapisy do 2. lutego drogą mailową ( Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. ) lub telefonicznie: 727 273 627.

14. W związku z sytuacją epidemiologiczną – zachęcam do noszenia maseczek oraz dezynfekcji dłoni.

15. Sprawy dotyczące kancelarii proszę zgłaszać telefonicznie tel.: 506 450 674.

Z Duszpasterskim błogosławieństwem ks. Mariusz Ambroziewicz - Proboszcz