OGŁOSZENIA PARAFIALNE

Niedziela - 24 września 2023 - XXV Niedziela Zwykła.

1. W dzisiejszą niedzielę po Mszy świętej o godzinie 12:00, w Szczeglinie, nasze kolejne spotkanie przy biesiadnym stole.
Rada Parafialne i mieszkańcy Szczeglina zapraszają wszystkich parafian i gości na smaczną zupę, kiełbasę z grilla, pierogi, pajdę swojskiego chleba ze smalcem i ogórkiem, domowe ciasta i niespodziankę.
Spotkanie pomoże w dalszej integracji Parafii i wspomoże planowany remont ratujący nasz parafialny kościół.

2. Również dzisiaj na Mszę świętą o godzinie 12:00 w Szczeglinie zapraszam wszystkich rodziców młodzieży przygotowującej się do sakramentu bierzmowania,
Po Mszy świętej - krótkie spotkanie.

3. We wtorek w Garbnie - litania do św. Antoniego a w środę przed Mszą świętą w Szczeglinie - Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy.

4. W czwartek - Msza święta o godzinie 18:00 i adoracja Najświętszego Sakramentu z okazją do spowiedzi świętej w Szczeglinie.

5. W sobotę 30 IX o godzinie 18:45 w kościele w Szczeglinie - spotkanie z rodzicami dzieci przygotowującymi się do I Komunii Świętej.

6. W przyszłą niedzielę tradycyjnie zbieramy ofiarę na tacę z przeznaczeniem na poszczególne kościoły.
Po Mszy świętej zmiana Tajemnic Żywego Różańca.

7. Zachęcam do lektury Gościa Niedzielnego w którym ciekawe artykuły na temat kryzysu powołań kapłańskich.

8. Nadal możemy przynosić puszki metalowe i niepotrzebne kawałki świec, które posłużą do wykonania świec okopowych dla żołnierzy walczących na Ukrainie.

9. Sprawy dotyczące parafii proszę zgłaszać telefonicznie: 506 450 674.

 Z Duszpasterskim błogosławieństwem ks. Mariusz Ambroziewicz - Proboszcz